Galantské osvetové stredisko vám oznamuje, že okresné kolá súťaže Čaro slova v I. - III. kategórii sa v Galante tento rok neuskutočnia, okresné kolá v IV. a V. kategórii sa pravdepodobne uskutočnia v septembri 2020.
Čaro slova 2020 - okresné kolá súťaže v umeleckom prednese - OZNAM - NOVÉ!!!

 

 

 

Čaro slova 2020 - okresné kolá súťaže v umeleckom prednese

 

 

!!! OZNAM !!!

 

Na základe oficiálneho stanoviska Národného osvetového centra sa celoštátne kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín 2020 tento rok presúva na jesenný termín, a v súťaži sa rušia detské kategórie jednotlivcov I. - III., pokračuje sa len s kategóriami jednotlivcov IV., V. a oboma kategóriami kolektívov. 

Na základe tohto rozhodnutia sa okresné kolá spomínanej súťaže v I. - III. kategórii v Galante, pod názvom Čaro slova, tento rok neuskutočnia, okresné kolá v IV. a V. kategórii sa pravdepodobne uskutočnia v septembri 2020.

 

 

 


Nežná revolúcia

Galéria umenia