Dňa 26. júna 2022 sa v parku pri Neogotickom kaštieli v Galante uskutoční koncert vynikajúcej speváčky Jany Orlickej so skupinou, ktorý bude venovaný 100. výročiu narodenia argentínskeho skladateľa Astora Piazzollu. Srdečne vás pozývame!
Koncert Jany Orlickej - EL TANGO EN LIBERTAD

EL TANGO EN LIBERTAD

Koncert Jany Orlickej so skupinou

 

 

 

Dňa 26. júna 2022 sa v parku pri Neogotickom kaštieli v Galante uskutoční koncert vynikajúcej multižánrovej speváčky Jany Orlickej so skupinou, ktorý bude venovaný 100. výročiu narodenia argentínskeho skladateľa Astora Piazzollu. Koncert nesie názov EL TANGO EN LIBERTAD. Organizátorom je občianskej združenie cult-E Európska kultúra v spolupráci S Galantským osvetovým strediskom a umeleckou agentúrou JANA. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je zároveň aj hlavným partnerom projektu.

 

Srdečne vás pozývame na výnimočný koncert!

 

 

 

 

 

 

Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 


 

 

 

 

 

 

Nežná revolúcia

Galéria umenia