Priebeh revolučných udalosti v meste Galanta objektívom fotografa Jozefa Kepperta. Výstavu pripravilo Galantské osvetové stredisko.
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií

NOVEMBER ´89

Nežná revolúcia v meste Galanta

- výstava fotografií Jozefa Kepperta

 

V novembri roku 1989 sa námestiami miest a obcí v bývalom Československu ozýval zvláštny zvuk, ktorý sa stal symbolom boja za demokraciu - štrnganie kľúčmi. Mohutné zhromaždenia občanov dali jasným spôsobom najavo svoju vôľu žiť slobodne a taktiež odhodlanie prevziať zodpovednosť za demokratickú občiansku spoločnosť. Novembrové udalosti sa nezmazateľne zapísali do novodobých dejín nášho národa.

 

 

Pri príležitosti 32. výročia Nežnej revolúcie pripravilo Galantské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja, výstavu fotografií pod názvom NOVEMBER ´89. Na jedinečných autentických fotografiách autora Jozefa Kepperta, môže verejnosť vzhliadnuť ako prebiehali revolučné udalosti v meste Galanta. Výstavu je inštalovaná v priestoroch Galantského osvetového strediska a pre jednotlivých záujemcov bude sprístupnená do 17. decembra 2021.

 

 

 

 

 

 

 

VIRTUÁNA PREHLIADKA VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ

NOVEMBER ´89

 

 

Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií
Nežná revolúcia v meste Galanta - výstava fotografií

Nežná revolúcia

Galéria umenia