Galantské osvetové stredisko pozýva všetkých záujemcov o fotografiu na virtuálnu prehliadku výstavy diel Perta Dužeka, ktorá je inštalovaná v priestoroch REŠTAURÁCIE POD ŽUPOU v Trnave.
Prechádzky - výstava fotografií Petra Dužeka - virtuálna prehliadka - NOVÉ!!

 

Prechádzky - výstava fotografií Petra Dužeka

- virtuálna prehliadka

 

Galantské osvetové stredisko pozýva všetkých záujemcov o fotografiu na virtuálnu prehliadku výstavy diel Perta Dužeka, ktorá je inštalovaná v priestoroch REŠTAURÁCIE POD ŽUPOU  v Trnave na Starohájskej ulici č. 10.

Peter Dužek žije a tvorí v Galante. Rád trávi čas inde ako medzi štyrmi stenami, s obľubou prebáda každý kúsok nášho zaujímavého kraja. Práve z tohto dôvodu dal sérii vystavených fotografií názov „Prechádzky“. Výstava obsahuje fotografie, ktoré autor nafotil počas dvoch rokov na potulkách po celom regióne. Na nich sa snaží priblížiť verejnosti krásu okolitej prírody, ktorá zároveň reprezentuje naše slovenské dedičstvo, či už hmotné, duchovné alebo kultúrne. Fotografovanie mu poskytuje možnosť ukázať svetu ako ho vidí on – jeho vlastnými očami. Zachytenie okolitého sveta prostredníctvom fotoobjektívu je moment, ktorý sa už nikdy nebude opakovať. Takto sa snaží spojiť realitu so svojou fantáziou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nežná revolúcia

Galéria umenia